Author: p***4
Date:
Review: maganda yung cellphone pag dating kasi akala namin piki piro yung charge nanamin ang ganda pala nang quality thankyou so much seller godbless you
Màu sắc: Vàng
Price: 6.647.300₫
Original Price: 6.997.100₫
| Color | Green |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Poco F6 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen3 |
| SKU | sw2407044109517422 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 9477805 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***4
Date:
Review: maganda yung cellphone pag dating kasi akala namin piki piro yung charge nanamin ang ganda pala nang quality thankyou so much seller godbless you
Màu sắc: Vàng
Author: d***6
Date:
Review: Legit poco f6. Good phone original and brand new salamat shein
Màu sắc: màu đen
Author: p***4
Date:
Review: good item
Màu sắc: Vàng
Author: A***y
Date:
Review: Thanks SHEIN. Legit na legit 100%
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm